Městská část Praha - Štěrboholy

Městská část Praha - Štěrboholy
Dnes je pondělí 8.3.2021, svátek má Gabriela

Příspěvek neexistuje

Autor: , 1.1.1970 1:00

Reagovat na příspěvek Reagovat na příspěvek

RE: Bariéra u AutoESA
Autor: Jaroslav Dytrych, 2.12.2009 20:19

:) díky.. :)

pan Dytrych se zde před půl rokem pokusil rozběhnout diskuzi o věcech veřejných v obci a zvolil téma, které bylo cca před rokem diskutováno mezi novousedlíky v Laudonově ulici.. diskutováno bylo proto, že zde kolovala informace (kolik na ní pravdy by zde mohl naznačit p.Ševít), že bariéra je provizorní stavbou, která je zde pouze na výjimku, která již dávno vypršela..

jak dlouho pan Dytrych ve Štěrboholech bydlí není v této věci podstatné (není důvod tajit, že do 8.1.2008 jsem kolem Štěrbohol pouze chodil pěšky k prarodičům, chodil na brigády do starého OBI, později jezdíval na rodinné nákupy do nově zřízeného Europarku nebo se tudy vyhýbal provozu na Průmyslové..). ;-)

osobní názor na bariéru? po zprovoznění úseku Ústřední mezi K učilišti a Slibnou jednoznačně minimálně na nějaký čas (pravděpodobně definitivně) vrátit, aby byla zapomenuta zkratka při ucpané Ústřední ve směru do centra..

zároveň si ale myslím, že bylo vhodné zvážit, zda by vhodnější poloha bariéry nebyla blíže k ulici Kazaňské tak, aby do části k AutoESA spadl i servis umístěný v areálu bývalého učiliště a zda přechod nechránit příčným prahem.. mohlo by tak trošinku ubýt ze zatížení Kazaňské a K učilišti jak tranzitem, na který si pravidelně stěžuje p.Rajský, tak odstavováním vozidel..

RE: Bariéra u AutoESA
Autor: Renata Konfrštová, 2.12.2009 10:26

Nevím jak dlouho bydlí pan Dytrych ve Štěrboholech, ale za barieru u autobazaru AutoEsa jsme bojovali docela dost dlouho a když se konečně prosadila jsme rádi , že je tam.

Jelikož zaměstbanci autobazaru si s ulice k učilišti dělali zkušební rychlostní komunikaci , nebrali ohledy na lidi ani na malé děti co chodí po chodnících a proháněli se i 100km rychlostí směrem k Fordu Charouz. A to v té době nebylo zřízeno klubiště ani klokánek . Do Europarku místní lidé jezdí po hlavní komunikaci a myslím , že jim to nevadí.