Městská část Praha - Štěrboholy

Městská část Praha - Štěrboholy
Dnes je pátek 3.4.2020, svátek má Richard

RYCHLÉ INFORMACE FORMOU SMS

Datum: 10.2.2014

Vážení občané,

v souvislosti se zkvalitněním služeb v naší městské části a zlepšení komunikace s občany, zavádíme od 10.2.2014 informační službu

SMS BRÁNA pro obce

Jedná se o službu, díky které budete vždy včas informování o důležitém dění z naší městské části Praha Štěrboholy formou SMS. (Zasedání zastupitelstva MČ, všeobecné informace o akcích pořádaných městskou částí nebo zájmovými spolky, čištění komunikací a také o odstávkách sítí v době poruch či oprav)

SLUŽBA JE POSKYTOVÁNA ZDARMA

stačí se pouze přihlásit k odběru informací, v rozcestníku naleznete dvě kategorie zájmu v pilotním běhu aplikace. "Termíny zasedání zastupitelstva" a " Všeobecné informace". Abychom Vás mohli včas informovat i o odstávkách elektrického proudu, plynu či vody zadejte při registraci název vaší ulice, ve které bydlíte. Seznam ulic je v nabídce registrace do systému.

JAK SE REGISTROVAT K ODBĚRU INFORMACÍ POMOCÍ SMS NALEZNETE ZDE NA WEBU MĚSTSKÉ ČÁSTI POD SEKCÍ  ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI - ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ POMOCÍ SMS A NEBO V ODKAZU BANNERU SMSBRÁNA V PRAVÉ ČÁSTI ÚVODNÍ WEBOVÉ STRÁNKY.

František Ševít - starosta