Městská část Praha - Štěrboholy

Městská část Praha - Štěrboholy
Dnes je pátek 18.9.2020, svátek má Kryštof

Zasílání informací pomocí SMS

Vážení občané,

za účelem zkvalitnění služeb poskytovaných městskou částí a zlepšení komunikace s občany zavádíme informační službu

SMS BRÁNA PRO OBCE

Jedná se o službu, díky které budete vždy včas informováni o důležitém dění v městské části (Kultura, všeobecné informace o akcích pořádaných městskou částí či spolky, informace o odstávkách sítí v době poruch či oprav), a to formou SMS. 

SLUŽBA JE POSKYTOVÁNA ZDARMA

Stačí se pouze přihlásit k odběru informací - v rozcestníku naleznete dvě kategorie zájmu v pilotním běhu, tj. Termíny zasedání zastupitelstva a Všeobecné informace. Abychom Vás mohli včas informovat o odstávkách elektrického proudu, plynu či vody zadejte název ulice, ve které bydlíte (viz seznam ulic v nabídce).

Registrace je velmi jednoduchá a zabere Vám jen pár minut.

1. Prostřednictvím webových stránek na adrese 

www.sterboholy.smsbrana.cz

a) zadáte své telefonní číslo,

b) bude Vám odeslána ověřovací SMS s autorizačním kódem, ten opíšete a stisknete tlačítko "Ověřit",

c) zobrazí se Vám údaje, které je nutné vyplnit pro registraci, popř.je můžete pouze upravit či změnit, pro uložení stiskněte "Uložit" a poté se stačí odhlásit

d) dále je možné zvolit skupiny zájmu a jméno ulice ve které bydlíte

e) registrace je ZDARMA

2. Osobně návštěvou na podatelně úřadu městské části Praha Štěrboholy

zde nahlásíte Vaše jméno, přijmení, adresu-ulice, telefonní kontakt a okruh informací které chcete dostávat (obecné informace- odstávka vody,plynu, elektřiny, kultura, sport a nebo jen termíny zasedání zastupitelstva)

3. Telefonicky nebo e-mailem

Zavoláte na telefonní číslo 272 701 734 nebo napíšete na e-mail: sterboholy@zris.mepnet.cz, zde uvedete Vaše jméno a přijmení, adresu-ulice, telefonní kontakt a okruh informací které chcete dostávat.

JAK SE ODHLÁSIT Z ODBĚRU INFORMACÍ POMOCÍ SMS?

1. Prostřednictvím webových stránek na adrese sterboholy.smsbrana.cz

a postupujete stejně jako v přihlášení o registraci. Po zadání ověřovacího kodu se zobrazí Vaše údaje a vpravo dole stisknete tlačítko "ZRUŠIT ODBĚR" a poté se stačí jen odhlásit. Informace od thoto okamžiku již nebudete dostávat.

To samé platí i po učinění osobního kontaktu na úřadu městské části či po telefonické nebo e-mailové komunikaci jako u přihlášení k registraci.

REGISTRACÍ DO SYSTÉMU DÁVÁTE SOUČASNĚ SOUHLAS K TOMU, ŽE VÁM MOHOU BÝT PŘÍSLUŠNÉ SMS ZPRÁVY ZASÍLÁNY. ZASÍLANÉ SMS INFORMACE JSOU PRO VÁS BEZPLATNÉ. NA ZASÍLANÉ SMS "informační SMS", PROSÍME NEODPOVÍDEJTE.

Službu technicky zabezpečuje Neogenia s.r.o.,Hybešova 42, 602 00 BRNO, www.neogenia.cz

FRANTIŠEK ŠEVÍT - starosta